veem_1

شرکت veem سازنده پروانه هایی که اینترسپتور روی پره های آنها نصب شده است. این تکنولوژی از پروانه های گام ثابت در دنیا پیشتازتر است.  از ویژگی های پروانه اینترسپتور وجود شیار روی dove-tail روی لبه پره پروانه است.نوارهای اینترسپتور در ارتفاع ها وشکل های مختلف موجود است که امکان تنظیم آن ها نسبت به گام هر پره پروانه  برای بازدهی بیشتر وجود دارد.

veem_2

هر نوع نوار اینترسپتور رفتارهای مختلفی در آب دارد که به کاربران این امکان را می دهد که متناسب با نیازهای  مختلف خود از  نوارها با گام های مختلف برای شرایط و کاربردهای مختلف استفاده کنند. این به این معنی است که شما می توانید از  همه قدرت موتور شناور صرفنظر از شرایط مختلف مانند وزن بار یا تغییرات درجه حرارت آب استفاده کنید. نوارهای اینترسپتور می توانند در داخل آب تغییر شکل پیدا کنند، استفاده از این تکنولوژی باعث حذف هزینه های سنگین برای خروج شناور از آب به منظور عوض کردن  یا تعمیر پروانه ها می شود، پروانه های اینترسپتور با روش های تولیدی خاصی از جمله قالب ریزی pattern  و تکنیک های ساخت CNC ،برای شناورها طراحی وساخته شده اند.هندسه کلی و تکنولوژی های اختصاصی در تولید هر پروانه veem تضمین کننده عملکرد بهینه در هر زمان است. که با اضافه شدن مزایایی به آن قابلیت تطبیق با گام پروانه را دارد.

veem3شکل ۱: نهایت دقت ماشین های cnc استفاه شده  در  تولید شیار در dove-tail و چسباندن نوار اینترسپتور

veem_4شکل۲: نقطه ورودی طوری طراحی شده است که یک شیار انتهایی برای تسهیل در نصب نوار ایترسپتور به­وجود آورد.

veem_5شکل۳: نوارها را براحتی می توان با ابزارهای دستی جدا کرد. این شیوه ساده را می توان در زیر آب به کار برد.

عدم نیاز به خروج شناور از آب به منظور اصلاح پروانه وتعویض نوارهای اینترسپتور  باعث صرفه جویی در هزینه های این سیستم خواهد شد.اطمینان در عملکرد موتورها که برای کارکرد در تمام عمر شناور طراحی شده اند می تواند مصرف سوخت را به حداقل برساند.

veem_6شکل۴: نوارهای رنگی کدگذاری شده که امکان تشخیص آسان برای تعویض نوارها را فراهم می کند.

veem_7شکل۵: نوار جدید که از طول بریده می شوند.

veem_8شکل۶: نوارهای ساخته شده با شکل خاص، و چگالی پلیمری بالا و قابلیت تعویض ارزان.

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :