townsville-business-start-up

اگر بخواهیم استارت آپ تندرو را معرفی کنیم شاید بتوان گفت ایده هایی ساده و مؤثر که نیازی به هزینه ی زیادی ندارند اما در کوتاه مدت می توانند سرمایه زیادی را به سمت خود جذب کنند. ایده استارت آپ در حوزه صنعت شناورهای تندرو اولین بار توسط انجمن علمی پژوهشی دریایی مطرح شده است. تیم های صنعتی و دانشجویی می توانند ایده های خود ار در قالب پروپوزال برای ما ارسال کنند تا تیم تخصصی انجمن پس از بررسی و امتیازدهی آن ها، بهترین ها را انتخاب کنند.

بهترین ها علاوه بر دریافت جوایز نفیس در اولویت جذب سرمایه گذاری برای تبدیل شدن به یک کسب و کار صنعتی قرار خواهند گرفت. در نظر داشته باشید کار تیمی در این موضوع بسیار اهمیت دارد و موفقیت نصیب آن هایی می شود که با روحیه و انگیزه کار تیمی خود را جلو می برند تا بتوانند ایده خود را عملی کنند، البته حفظ و نگهداری تیم بعد از موفقیت اهمیت بسزایی خواهد داشت.

از تمامی محققان، صنعتگران و مدیران ارشد سازمان ها و ارگان های فعال در زمینه صنعت شناورهای تندرو دعوت می شود تا در استارت آپ مجازی انجمن علمی پزوهشی دریایی شرکت کنند. جهت شرکت در این استارت آپ ملی، ایده ها و پروپوزال های خود در کلیه حورزه های فناوری را برای ما راسال کنید تا با جذب سرمایه های خصوصی و دولتی آن ها را به پروژه های صنعتی تبدیل کنید.

حوزه های زیر از اهمیت فوق العاده ای برای انجمن برخوردار هستند.

  1. هیدرودینامیک بدنه و پروانه
  2. سازه بدنه شناورهای تندرو
  3. ارگونومی در شناورهای تندرو
  4. مهندسی ساخت شناورهای کامپوزیتی
  5. فناوری های نوین کنترل، ناوبری و هدایت
  6. تعمیر و نگهداری شناورهای کامپوزیتی
  7. آزمایشگاه های تحقیقاتی تجربی دریایی

برای انجمن مایه ی افتخار است تا پذیرای نظرات و ایده های خلاقانه شما باشد. خواهشمند است پروپوزال های خود را در صورتی که ارگان صنعتی هستید به همراه رزومه تخصصی به آدرس ایمیل ما ارسال نمایید. تیم های دانشجویی نیز لازم است تا رزومه کلی تیم و تک تک افراد گروه را ضمیمه فایل ارسالی قرار دهند.

 

ایمیل: info@hsbir.ir